ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
41 (vid. 5.13)
ĮMUŠTA
80 (vid. 10.00)
PRALEISTA
-39
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Regimantas RaštutisMantas DrungilasLukas PaulauskasJokūbas PajarskasPovilas Mikalauskis
15 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Regimantas Raštutis
15
0
0
  Mantas Drungilas
8
0
0
  Lukas Paulauskas
8
0
0
  Jokūbas Pajarskas
7
0
0
  Povilas Mikalauskis
4
0
0
  Paulius Baranauskas
1
0
0
  Gabrielius Jasas
1
0
0
  Laurynas Pocius
0
0
0
  Aloyzas Stonkus
0
0
0
  Mindaugas Blagnis
0
0
0
  Rimvydas Mankus
0
0
0
  Maksim Sharametau
0
0
0
  Valentinas Tuska
0
0
0
  Dovydas Pajarskas
0
0
0
  Tadas Mačernis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
LCC MOOSE FC
7:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
2
2018-11-23
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
4:11
EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2018-11-26
MEMEL
1:8
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
4
2018-12-07
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
1:7
AGLUONA-GARANT GROUP
5
2018-12-10
KRUOPA
13:6
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
7
2019-01-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
5:20
STOGANDRA
8
2019-01-17
FC "SUOLIUKAS"
9:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
9
2019-01-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
11:12
KFA AKADEMIJA-DITUVA
M.T. 1/8
2019-01-29
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
4:6
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>