ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
41 (vid. 5.13)
ĮMUŠTA
80 (vid. 10.00)
PRALEISTA
-39
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Regimantas RaštutisLukas PaulauskasMantas DrungilasJokūbas PajarskasPovilas Mikalauskis
15 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Regimantas Raštutis
15
0
0
  Mantas Drungilas
8
0
0
  Lukas Paulauskas
8
0
0
  Jokūbas Pajarskas
7
0
0
  Povilas Mikalauskis
4
0
0
  Paulius Baranauskas
1
0
0
  Gabrielius Jasas
1
0
0
  Laurynas Pocius
0
0
0
  Aloyzas Stonkus
0
0
0
  Mindaugas Blagnis
0
0
0
  Rimvydas Mankus
0
0
0
  Maksim Sharametau
0
0
0
  Valentinas Tuska
0
0
0
  Dovydas Pajarskas
0
0
0
  Tadas Mačernis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
LCC MOOSE FC
7:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
2
2018-11-23
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
4:11
EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2018-11-26
MEMEL
1:8
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
4
2018-12-07
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
1:7
AGLUONA-GARANT GROUP
5
2018-12-10
KRUOPA
13:6
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
7
2019-01-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
5:20
STOGANDRA
8
2019-01-17
FC "SUOLIUKAS"
9:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
9
2019-01-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
11:12
KFA AKADEMIJA-DITUVA
M.T. 1/8
2019-01-29
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
4:6
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai