KUSK
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
60 (vid. 5.45)
ĮMUŠTA
57 (vid. 5.18)
PRALEISTA
3
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Simas JuškaKarolis KelpšasAidas CapasAlgimantas BačianskisArnoldas Nausėdas
12 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Simas Juška
12
0
0
Karolis Kelpšas
10
2
1
Aidas Capas
10
2
0
Algimantas Bačianskis
10
1
0
Arnoldas Nausėdas
8
0
0
Andrius Marcinkevičius
5
0
1
Simonas Alsys
3
0
0
Audrius Vitkauskas
2
1
0
Aleksandr Babachin
0
0
0
Arnoldas Kaupys
0
0
0
Eimantas Rudavičius
0
0
0
Saulius Varkalis
0
0
0
Justas Milius
0
0
0
Giedrius Kupreikis
0
0
0
Paulius Juška
0
1
0
Martynas Draukšas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-12
Klaipėdos Universitetas
5:3
KUSK
2
2014-11-21
KUSK
11:3
Titanic
3
2014-11-28
Irenita
5:5
KUSK
4
2014-12-05
KUSK
3:2
Bočiai
5
2014-12-12
Baltai
8:12
KUSK
6
2014-12-19
KUSK
5:5
GP-Policijos Asociacija
7
2015-01-09
Klarksonas-Plikiai
9:4
KUSK
8
2015-01-16
KUSK
4:6
Sportidus-KVK
9
2015-01-23
Sarema
2:5
KUSK
10
2015-01-30
KUSK
5:5
Kruopa
11
2015-02-06
Nautica
7:3
KUSK

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai