KRUOPA
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
37 (vid. 3.36)
ĮMUŠTA
91 (vid. 8.27)
PRALEISTA
-54
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej KonovalovVladimiras MolisSaulius DrąsutisSergej FiodorovJevgenij Zaicev
6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Konovalov
11
6
2
0
Vladimiras Molis
9
6
0
0
Sergej Fiodorov
10
5
0
0
Saulius Drąsutis
10
5
0
0
Jevgenij Zaicev
7
5
0
0
Aleksej Fedosejev
7
3
0
0
Jevgenij Fiodorov
4
2
0
0
Eugenijus Davidonis
11
1
0
0
Oleg Čmyr
3
1
0
0
Nerijus Genupskis
4
1
0
0
Artūras Ščerbakovas
0
1
0
0
Rolandas Petraitis
5
1
0
0
Oleg Vinogradov
3
0
0
0
Saulius Mikalajūnas
4
0
1
0
Laurynas Norkus
0
0
0
0
Vidas Dančenka
0
0
0
0
Viktor Golovatij
0
0
0
0
Saulius Baltuonis
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-11
KRUOPA
3:4
PM "ARARAT"
2
2015-11-18
IRENITA
14:2
KRUOPA
3
2015-11-23
NAUTICA
14:2
KRUOPA
4
2015-12-04
KRUOPA
8:6
SAKUONA-PLIKIAI
5
2015-12-11
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:3
KRUOPA
6
2015-12-16
KRUOPA
3:9
SAREMA
7
2016-01-06
KUSK
9:2
KRUOPA
8
2016-01-13
KRUOPA
3:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2016-01-20
TITANIC
11:5
KRUOPA
10
2016-01-27
KRUOPA
3:7
BOČIAI
11
2016-02-04
BALTAI
2:3
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai