SAKUONA-PLIKIAI
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
55 (vid. 5.00)
ĮMUŠTA
121 (vid. 11.00)
PRALEISTA
-66
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras JokubaitisArtūras MosejevasEdas SkyriusMindaugas ŽemaitaitisKostas Skarbalius
13 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgaras Jokubaitis
7
13
1
0
Edas Skyrius
9
8
1
0
Artūras Mosejevas
9
8
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
3
7
1
0
Kostas Skarbalius
8
4
4
0
Aurimas Peištaras
7
4
1
0
Marius Nausėdas
7
3
0
0
Renatas Mosejevas
1
3
0
0
Andrius Pancerovas
3
3
2
0
Deividas Peištaras
5
2
0
0
Tadas Balčiūnas
1
0
0
0
Česlovas Kavarza
2
0
0
0
Maksimas Melechinas
0
0
0
0
Nerijus Kosmakovas
0
0
0
0
Valdas Žalneravičius
0
0
0
0
Saulius Abromavičius
2
0
0
0
Vacys Lekevičius
6
0
2
0
Robertas Kaminskas
0
0
0
0
Ričardas Kaminskas
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-09
SAKUONA-PLIKIAI
8:2
BALTAI
2
2015-11-19
PM "ARARAT"
6:1
SAKUONA-PLIKIAI
3
2015-11-23
SAKUONA-PLIKIAI
3:7
IRENITA
4
2015-12-04
KRUOPA
8:6
SAKUONA-PLIKIAI
5
2015-12-10
NAUTICA
11:2
SAKUONA-PLIKIAI
6
2015-12-17
SAKUONA-PLIKIAI
1:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2016-01-07
SAREMA
13:6
SAKUONA-PLIKIAI
8
2016-01-15
SAKUONA-PLIKIAI
7:18
KUSK
9
2016-01-25
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
28:9
SAKUONA-PLIKIAI
10
2016-01-28
SAKUONA-PLIKIAI
4:7
TITANIC
11
2016-02-05
BOČIAI
16:8
SAKUONA-PLIKIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0