BALTAI
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
51 (vid. 4.64)
ĮMUŠTA
78 (vid. 7.09)
PRALEISTA
-27
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Almantas EidėjusTadas KarinauskasŽybartas RingysTomas DargužasRimantas Bogužas
14 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Almantas Eidėjus
6
14
0
0
Tadas Karinauskas
8
11
2
1
Žybartas Ringys
5
8
0
0
Tomas Dargužas
6
6
2
0
Rimantas Bogužas
7
4
0
0
Egidijus Bucevičius
9
2
1
0
Artūras Janušas
1
2
0
0
Denis Budajev
3
1
0
0
Andrius Puotkalis
10
1
1
0
Mindaugas Kuhlins
7
1
1
0
Rokas Borusas
0
0
0
0
Egidijus Žukauskas
0
0
0
0
Romas Steckis
0
0
0
0
Irmantas Slušnys
0
0
0
0
Vili Grigaitis
0
0
0
0
Robertas Ringys
2
0
0
0
Mindaugas Krakys
0
0
0
0
Mantas Galinis
0
0
0
0
Julius Mockus
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-09
SAKUONA-PLIKIAI
8:2
BALTAI
2
2015-11-20
BALTAI
0:12
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2015-11-27
SAREMA
8:8
BALTAI
4
2015-12-04
BALTAI
3:9
KUSK
5
2015-12-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
12:6
BALTAI
6
2015-12-18
BALTAI
9:7
TITANIC
7
2016-01-08
BOČIAI
3:7
BALTAI
8
2016-01-14
BALTAI
7:5
NAUTICA
9
2016-01-21
BALTAI
7:8
PM "ARARAT"
10
2016-01-28
IRENITA
3:0
BALTAI
11
2016-02-04
BALTAI
2:3
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
FK VIENUOLIKĖ - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KRANTONA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai