BALTAI
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
51 (vid. 4.64)
ĮMUŠTA
78 (vid. 7.09)
PRALEISTA
-27
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Almantas EidėjusTadas KarinauskasŽybartas RingysTomas DargužasRimantas Bogužas
14 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Almantas Eidėjus
6
14
0
0
Tadas Karinauskas
8
11
2
1
Žybartas Ringys
5
8
0
0
Tomas Dargužas
6
6
2
0
Rimantas Bogužas
7
4
0
0
Egidijus Bucevičius
9
2
1
0
Artūras Janušas
1
2
0
0
Denis Budajev
3
1
0
0
Andrius Puotkalis
10
1
1
0
Mindaugas Kuhlins
7
1
1
0
Rokas Borusas
0
0
0
0
Egidijus Žukauskas
0
0
0
0
Romas Steckis
0
0
0
0
Irmantas Slušnys
0
0
0
0
Vili Grigaitis
0
0
0
0
Robertas Ringys
2
0
0
0
Mindaugas Krakys
0
0
0
0
Mantas Galinis
0
0
0
0
Julius Mockus
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-09
SAKUONA-PLIKIAI
8:2
BALTAI
2
2015-11-20
BALTAI
0:12
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2015-11-27
SAREMA
8:8
BALTAI
4
2015-12-04
BALTAI
3:9
KUSK
5
2015-12-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
12:6
BALTAI
6
2015-12-18
BALTAI
9:7
TITANIC
7
2016-01-08
BOČIAI
3:7
BALTAI
8
2016-01-14
BALTAI
7:5
NAUTICA
9
2016-01-21
BALTAI
7:8
PM "ARARAT"
10
2016-01-28
IRENITA
3:0
BALTAI
11
2016-02-04
BALTAI
2:3
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai