TITANIC
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
56 (vid. 5.09)
ĮMUŠTA
50 (vid. 4.55)
PRALEISTA
6
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus JurkaitisDenis DenikajevGiedrius ZeniauskasAudrius ŠopisDarius Gritkus
25 įvarč.13 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Nerijus Jurkaitis
11
25
0
0
Denis Denikajev
10
13
0
0
Giedrius Zeniauskas
10
6
2
0
Audrius Šopis
9
5
2
0
Maksim Nevolia
6
2
1
0
Darius Gritkus
10
2
2
0
Martynas Mankus
5
1
0
0
Mantas Kirila
3
1
1
0
Genadij Loginovič
0
0
0
0
Aleksandr Vasiljev
1
0
0
0
Lukas Bielskis
1
0
0
0
Kiril Čiupalov
2
0
0
0
Kęstutis Narbutas
0
0
0
0
Viktor Zujev
11
0
0
0
Andrius Piekus
6
0
0
1
Artūras Rožinas
0
0
0
0
Aleksandr Orinka
3
0
0
0
Konstantin Andrijenko
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
SAREMA
5:3
TITANIC
2
2015-11-20
TITANIC
3:4
KUSK
3
2015-11-25
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:1
TITANIC
4
2015-12-03
TITANIC
2:7
NAUTICA
5
2015-12-11
TITANIC
7:1
BOČIAI
6
2015-12-18
BALTAI
9:7
TITANIC
7
2016-01-08
TITANIC
7:1
PM "ARARAT"
8
2016-01-14
IRENITA
4:1
TITANIC
9
2016-01-20
TITANIC
11:5
KRUOPA
10
2016-01-28
SAKUONA-PLIKIAI
4:7
TITANIC
11
2016-02-05
TITANIC
7:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai