MEMEL
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
39 (vid. 3.55)
ĮMUŠTA
106 (vid. 9.64)
PRALEISTA
-67
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dainius DikunArtur UstinovMindaugas KumšlysHenrikas BočkusAleksandr Šipulia
6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dainius Dikun
6
0
0
Artur Ustinov
5
0
0
Mindaugas Kumšlys
5
0
0
Henrikas Bočkus
4
0
0
Aleksandr Šipulia
4
0
0
Roman Fokin
3
0
0
Vadim Marcenkov
3
0
0
Stasys Dacys
2
0
0
Viktor Kukšinov
1
0
0
Vitalij Liubarskij
1
0
0
Kęstas Ruzgys
1
1
0
Bin Xie
1
0
0
Sergej Jakovlev
1
0
0
Valera Aliakin
0
0
0
Romanas Gudlekis
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Vitaij Čerkesas
0
0
0
Vladislav Kosenko
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
MEMEL
1:10
NAUTICA
2
2017-12-01
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:4
MEMEL
3
2017-12-07
MEMEL
3:6
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2017-12-14
MEGLARAS
5:2
MEMEL
5
2018-02-19
MEMEL
3:9
FK "ŽEBENKŠTIS"
6
2018-01-12
FK "KONTEKA"
17:3
MEMEL
7
2018-01-15
MEMEL
5:7
BEGA
8
2018-01-22
EDM STATYBA-SENDVARIS
16:1
MEMEL
9
2018-02-02
MEMEL
6:6
FK "GRANATA"
10
2018-02-09
KLAIPĖDOS POLICIJA
9:5
MEMEL
11
2018-02-13
MEMEL
6:17
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai