MEMEL
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
39 (vid. 3.55)
ĮMUŠTA
106 (vid. 9.64)
PRALEISTA
-67
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dainius DikunArtur UstinovMindaugas KumšlysHenrikas BočkusAleksandr Šipulia
6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dainius Dikun
6
0
0
Artur Ustinov
5
0
0
Mindaugas Kumšlys
5
0
0
Henrikas Bočkus
4
0
0
Aleksandr Šipulia
4
0
0
Roman Fokin
3
0
0
Vadim Marcenkov
3
0
0
Stasys Dacys
2
0
0
Viktor Kukšinov
1
0
0
Vitalij Liubarskij
1
0
0
Kęstas Ruzgys
1
1
0
Bin Xie
1
0
0
Sergej Jakovlev
1
0
0
Valera Aliakin
0
0
0
Romanas Gudlekis
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Vitaij Čerkesas
0
0
0
Vladislav Kosenko
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
MEMEL
1:10
NAUTICA
2
2017-12-01
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:4
MEMEL
3
2017-12-07
MEMEL
3:6
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2017-12-14
MEGLARAS
5:2
MEMEL
5
2018-02-19
MEMEL
3:9
FK "ŽEBENKŠTIS"
6
2018-01-12
FK "KONTEKA"
17:3
MEMEL
7
2018-01-15
MEMEL
5:7
BEGA
8
2018-01-22
EDM STATYBA-SENDVARIS
16:1
MEMEL
9
2018-02-02
MEMEL
6:6
FK "GRANATA"
10
2018-02-09
KLAIPĖDOS POLICIJA
9:5
MEMEL
11
2018-02-13
MEMEL
6:17
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>