FK "GRANATA"
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
64 (vid. 5.82)
ĮMUŠTA
93 (vid. 8.45)
PRALEISTA
-29
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas JonušasAurimas ŽiaušysMarius LotužisArtūras JakovenkaTitas Mikelis
23 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Jonušas
23
0
0
Aurimas Žiaušys
8
0
0
Marius Lotužis
8
1
0
Artūras Jakovenka
7
0
0
Titas Mikelis
7
1
1
Nerijus Paulauskas
6
0
0
Evaldas Misiūnas
3
1
0
Alvydas Žiaušys
1
0
0
Emmanuel Obasi
1
0
0
Linas Kokanskas
0
0
0
Šarūnas Badaras
0
0
0
Harijus Uselis
0
0
0
Andrius Rakauskas
0
0
0
Rolandas Vitkus
0
0
0
Constantin Wunder
0
1
0
Dmitrij Šurajev
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
FK "GRANATA"
4:5
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2017-11-27
MEGLARAS
11:3
FK "GRANATA"
3
2017-12-08
FK "GRANATA"
4:20
FK "ŽEBENKŠTIS"
4
2018-02-05
FK "KONTEKA"
14:10
FK "GRANATA"
5
2018-02-19
FK "GRANATA"
7:3
BEGA
6
2018-01-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:3
FK "GRANATA"
7
2018-01-15
FK "GRANATA"
8:7
VAKARŲ FRONTAS
8
2018-01-25
FK "GRANATA"
9:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
9
2018-02-02
MEMEL
6:6
FK "GRANATA"
10
2018-02-08
NAUTICA
6:6
FK "GRANATA"
11
2018-02-12
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
9:4
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - SAREMA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

20.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - SPARTA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. FC "SUOLIUKAS" 7 15
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 7 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. NAUTICA 7 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>