FK "GRANATA"
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
64 (vid. 5.82)
ĮMUŠTA
93 (vid. 8.45)
PRALEISTA
-29
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas JonušasAurimas ŽiaušysMarius LotužisArtūras JakovenkaTitas Mikelis
23 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Jonušas
23
0
0
Aurimas Žiaušys
8
0
0
Marius Lotužis
8
1
0
Artūras Jakovenka
7
0
0
Titas Mikelis
7
1
1
Nerijus Paulauskas
6
0
0
Evaldas Misiūnas
3
1
0
Alvydas Žiaušys
1
0
0
Emmanuel Obasi
1
0
0
Linas Kokanskas
0
0
0
Šarūnas Badaras
0
0
0
Harijus Uselis
0
0
0
Andrius Rakauskas
0
0
0
Rolandas Vitkus
0
0
0
Constantin Wunder
0
1
0
Dmitrij Šurajev
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
FK "GRANATA"
4:5
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2017-11-27
MEGLARAS
11:3
FK "GRANATA"
3
2017-12-08
FK "GRANATA"
4:20
FK "ŽEBENKŠTIS"
4
2018-02-05
FK "KONTEKA"
14:10
FK "GRANATA"
5
2018-02-19
FK "GRANATA"
7:3
BEGA
6
2018-01-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:3
FK "GRANATA"
7
2018-01-15
FK "GRANATA"
8:7
VAKARŲ FRONTAS
8
2018-01-25
FK "GRANATA"
9:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
9
2018-02-02
MEMEL
6:6
FK "GRANATA"
10
2018-02-08
NAUTICA
6:6
FK "GRANATA"
11
2018-02-12
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
9:4
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai